Kalemler

Kalemler

Kalemler ile sevdiklerinize baktıkça sizi hatırlatacak özel ürünler tasarlayabilirsiniz ve en özelinize en özel tasarımlar ile hediyeler sunabilirsiniz…

En kaliteli ürünlerin tek adresi olan Baskıyap aracılığı ile bütün özel günlerinizde benzersiz ürünler sizleri bekliyor. Yazı yazmayı seven sevdiklerinize en özel tasarımlar ile birbirinden farklı kalemleri alabilirsiniz. Aynı zamanda öğretmenler gününde öğretmeniniz için unutulmaz bir tasarım oluşturabilirsiniz.

Hem sevdiklerinizi hem de kendinizi şımartmak için tercih edebileceğiniz en özel ürünlerden birisi olan kişiye özel tasarım kalem ile sizler de aradığınız hediyeyi en özel hali ile verebilirsiniz.

Sizler için sunduğumuz bu ürünleri aynı zamanda şirketiniz veya çalışma alanınızda ekip arkadaşlarınıza da dağıtabilirsiniz. Reklam yapmanın bir diğer yolu olan bu ürünler üzerine şirketinizin ismini bastırarak kolaylıkla isminizi duyurabilirsiniz.

Kişiye Özel Tasarım Kalemler Baskıyap ile Sizlere Geliyor!

Bir ürünün kişiye özel olması hediye edilen kişi için büyük bir öneme sahiptir. Yalnızca ona özel olduğunu bilmek bir hediyenin değerini çok daha artıracaktır. En kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanmış olan Baskıyap ürünleri ile sevdiklerinizi şımartın…

İster uçlu isterseniz mürekkepli kalemleri tercih ederek üzerine isim yazdırabilirsiniz. Dokunmatik özelliği bulunan kalemler ile teknoloji ile arası çok iyi olan sevdiklerinize jest yapabilirsiniz. Bütün bu alanlarda yapacağınız alışverişlerinizi hem uygun fiyatlı hem kaliteli ürünleri satışa sunan baskiyap.com web sitemiz aracılığı ile yapabilirsiniz. 

Kalemler Aracılığı İle Öğretmenler Gününün En Özel Hediyesini Alın…

24 Kasım bir öğrencinin en özel günü olabilir… Bizler için büyük bir öneme sahip olan öğretmenlerimize ne kadar önemli olduğunu hissettirmek istemez misiniz? Bunu yapmak için en etkili yöntem isimli kalemler ile ona özel bir hediye almak olacak…

Öğretmeniniz için alacağınız bu özel hediyeyi seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta mürekkebin kaliteli ve kalemin kaliteli malzemelerden yapılmış olmasına dikkat etmektir. Bir kalem üzerinde kullanılan çeliklerin paslanamaz olması ve kolay yazım sunması oldukça önemlidir.

Sizin için en uygun fiyatlı ve en kaliteli kalemler Baskıyap ile ayağınıza geliyor. Yalnızca tek bir tık uzağınızda olan Baskıyap, sizlere ve sevdiklerinize alacağınız hediyeleri en kaliteli ve en özel hali ile sizler sunuyor.

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade