Kalem Kaşe

Kalem Kaşe

Kalem kaşe modelleri ile sevdiklerinize hediye vermek ve onları mutlu etmek istemez misiniz? BaskıYap sitemiz size bu konuda kolaylık sunuyor!

Kalem kaşe çeşitleri diğer kaşe çeşitleri arasında şüphesiz ayrılmaya devam ediyor. Kaşeler kullanıldığı alanda marka ya da kuruma ait logoyu bastırmak adına kullanılmaktadır.

Fakat her kaşe farklı şekillerde üretilmektedir. Birçok farklı kaşe çeşitleri bulunsa da temel amaçlarında bir değişim yoktur.

Kısa sürede hızlı kaşe sayesinde logo ya da imza basabilirsiniz. Bu da işinizi kolaylaştıracak bir unsur olarak karşımıza çıkar.

Bununla da kalmayarak kişisel kullanım dışında doktor kaşesi, avukat kaşesi, öğretmen kaşesi gibi özel mesleklerde bulunan kişiler adına kişisel hediye olarak alınabilir.

Kalem Kaşe Çeşitleri Nelerdir?

Kaşelerde kullanım kolaylığı sunmak ve her kullanıcıyla hitap edebilmek adına farklı kaşeli kalem modelleri üretilmektedir.

BaskıYap sitemiz üzerinde de çeşitlerde sıkıntı yaşamadan çok geniş bir skalada bu modelleri bulabilir, tasarımını yapabilirsiniz!

İmza Kaşeli Kalem

Alışılmış kalemlerden farklı olarak uç kısmında imza alanı bulunmaktadır. Küçük dikdörtgen şeklindeki alana kişinin imza tasarımı yapılır.

İmzanın iyi tasarım edilmesi ve basılması gerekir. Basım sonrası rahatlıkla kullanabileceğiniz bu kalemler sayesinde imza için süre harcamanız gerek yoktur.

Kısa sürede imzalarınızı atabilir ve işinizi tamamlayabilirsiniz. Üstelik tasarımını yapmak sizden baskılaması ise bizden!

Dolma Kalem Kaşe Çeşitleri

Dolma kalemler kalem çeşitleri arasında sık kullanılan türlerden birisidir. Fakat her dolma kalemin aynı olmadığını da söylemek gerekiyor!

Kişiye özel hediye kapsamında yaptırabileceğiniz dolma kalemler kaşe mantığıyla üretilmiştir. Diğer kalemlere nazaran kullanım kolaylığı sizlere sunulmaktadır.

Farklı tasarımları yapmak size kalmışken dış dizaynı ve kalitesi adına BaskıYap sitemize güvenebilirsiniz.

Kalem Kaşe Yapımı için BaskıYap ile İletişime Geçin!

İhtiyacınız olan bir kaşe kalem olabilir ve bu durumu basit görebilirsiniz. Fakat BaskıYap olarak biz bu durumu o kadar hafife almıyoruz!

Müşteri memnuniyeti sağlamak adına özenle oluşturulan tasarımları en iyi baskılarla üretime gönderiyoruz.

Sürekli kullanılabilecek, kullanıldıkça kişiyi hatırlatacak olan bu modeller ulaşmak ise tarafınızdan daha kolay olacak!

BaskıYap’ta çeşitli kaşe çeşitleri tarafınızda araştırılıp daha sonra tasarım sonunda sipariş edilebilir.

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade