Kalem Kaşe

Kişiye Özel Tasarım Kalem Kaşe

Klasikleşmiş hediye alternatifleri arasından sıyrılarak hem farklı hem de kişiye özel hediye sunmak ister misiniz? Kalem kaşe, değişik hediye fikirleri arayanlar için iyi bir seçim olacak!

Hediye seçmek kimi zaman oldukça zorlayıcı oluyor. Hele ki öğretmenler günü hediyesi için seçim yaparken kalıcı bir hediye arayışı ön plana çıkıyor. Siz de kalıcı bir hediye ile sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız değişik öğretmenler günü hediyeleri listenize isme özel kalem kaşe önerimizi ekleyebilirsiniz.

Kalem kaşe, kullanım alanı oldukça geniş bir hediye alternatifidir. Dilediğiniz şekilde tasarlayabileceğiniz kalem kaşe, öğretmen kaşesi, doktor kaşesi, şirket yetkili kaşesi, noter kaşesi, avukat kaşesi gibi pek çok mesleğe yönelik hediye önerileri arasında yer alabilir.

Yılbaşı hediye fikirleri arasında da kalem kaşe dikkat çekebilecek bir üründür. Şirketlerin sunduğu yılbaşı hediye paketleri içerisinde isme özel kalem kaşe yer alması firmanızın kurumsal imajına ciddi mana da artı puan kazandıracaktır.

Kendi özel kutusu içerisinde size özel tasarım ile hazır hale getirilen kalem kaşe modelleri arasında seçim yapmaktan zorlanacaksınız biliyoruz. Ancak kalem şeklinde kaşe olarak sunduğunuz bu hediyeniz her kullanımda sizin tekrar tekrar hatırlanmanızı sağlayacaktır.

Farklı ve dikkat çekici hediye alternatifleri arasına hem kullanımı kolay hem de büyük pratiklik sağlayacak kalıcı bir hediye eklemek ister misiniz? Hazır tasarımlar arasından seçiminizi yapabilir ya da tasarımını tamamen kendiniz kolayca yapabilirsiniz. İsme özel kalem kaşe modellerimiz sizi bekliyor!

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade