Cep Kaşesi

Cep Kaşesi Çeşitleri ve Fiyatları

Her türlü cep kaşe ölçülerini burada bulabilirsiniz ve ayrıca istediğiniz gibi küçük kaşe tasarımı yapabilirsiniz. Cebe sığan kaşeler yaptırmak istiyorsanız hazır kaşe modellerinden seçip çok kısa sürede kaşe tasarlayabilirsiniz. Üstelik hızlı baskı ile ürünler online olarak tasarlanıp, kaşe siparişleriniz en geç 24 saat içinde kargoya teslim ediliyor. Artık kaşe yaptırmak için sokak sokak matbaa aramanıza gerek yok. Cep kaşe yaptırma ile ilgili aklınıza takılan her soruyu bize sorabilirsiniz  ya da sitemizi inceleyebilirsiniz.

Sırdaş küçük boy kaşe mürekkebi ve çeşitli tarih kaşe boyutları çeşitleri artık evinizde. Sırdaş 910 Mini Boy, Trodat 4911 Küçük Boy, Mobi Stamps 60 Mega Boy, Yuvarlak Kaşe, Plakalı Tarih Damgalı, Cep Kaşesi, Hazır Kaşeler, Goldring Automatic Kalem Kaşe modelleri ile hertürlü kaşe ihtiyacınızı karşılamak artık çok kolay. Tasarımlarınızı online olarak istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

Özel ve resmi işlerde kullanılan cep kaşesi kullanım yerlerine göre mavi kaşe, siyah kaşe ve kırmızı kaşe olarak değişir. İdeal 50 küçük boy(38x14mm), İdeal 80 büyük boy(46x17mm), Trodat 9411, Trodat 9412, Colop 20 ve Colop 30 cep kaşe modellerimizden en yaygın kullanılanlardır.. Kaşe işleriniz için baskiyap.com üzerinden size uygun renkteki kaşenizi tasarlayabilirsiniz.

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade