Plakalı Tarih Damgalı

Trodat Printy 4836
Trodat Printy 4836
3,8mm
1 adet / 99,90 ₺
Trodat Printy-dater 4810
Trodat Printy-dater 4810
1 adet / 50,00 ₺
Trodat 1020
Trodat 1020
5mm
1 adet / 26,00 ₺
Sırdaş 1658 Numaratör
Sırdaş 1658 Numaratör
1 adet / 79,00 ₺

Metal Plakalı Ayarlı Tarih Kaşe Çeşitleri

Her türlü tarih basma kaşesini burda bulabilir ve ayrıca istediğiniz gibi kaşe tasarımı yapabilirsiniz. Otomatik tarih kaşesi yaptırmak istiyorsanız hazır kaşe modellerinden seçip çok kısa sürede kaşe tasarlayabilirsiniz. Üstelik hızlı baskı ile ürünler online olarak tasarlanıp, kaşe siparişleriniz en geç 24 saat içinde kargoya teslim ediliyor. Artık kaşe yaptırmak için sokak sokak matbaa aramanıza gerek yok. Merak ettiğiniz tüm son kullanma tarihi kaşesi fiyatları bize sorabilir ya da sitemizi inceleyebilirsiniz.

Sırdaş tarih kaşe mürekkebi, numaratör kaşe, tarih kaşesi, otomatik tarih kaşesi farklı boyutlarda online olarak tasarlayabilir ve satın alabilirsiniz. Sırdaş 910 Mini Boy, Trodat 4911 Küçük Boy, Mobi Stamps 60 Mega Boy, Yuvarlak Kaşe, Plakalı Tarih Damgalı, Cep Kaşesi, Hazır Kaşeler, Goldring Automatic Kalem Kaşe modelleri ile hertürlü kaşe ihtiyacınızı karşılamak artık çok kolay. Tasarımlarınızı online olarak istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

Tarih kaşesi genel olarak resmi evraklarda son kullanıcının işini inanılmaz kolaylaştıran ve kullanması çok kolay bir kaşedir. Tarih basma kaşesi çeşitli modellerde olmaktadır. Bazı modellerde tarih numaratörü elle değiştirilirken bazı modellerde ise otomatik tarih kaşesi olarak kendi ayarlama yapmaktadır. Tarih kaşe ölçüleride kaşe çeşitine göre farklılık göstermektedir.

En Çok Kullanılan Tarih Kaşesi Modelleri

- Sırdaş 1596 Numaratör Kaşe 6 haneli numaratör

Trodat 1010

Trodat Printy 4836

Sırdaş 1658 Numaratör

diğer tarih kaşesi modelleri için sitemizi incelemek için tıklayınız.

Özel ve resmi işlerde kullanılan metal plakalı ayarlı tarih kaşesi kullanım yerlerine göre mavi kaşe, siyah kaşe ve kırmızı kaşe olarak değişir. Trodat tarih kaşe mürekkebi, numaratör kaşe, tarih kaşesi, otomatik tarih kaşesi farklı boyutlarda online olarak tasarlayabilir ve satın alabilirsiniz. Kaşe işleriniz için baskiyap.com üzerinden size uygun renkteki kaşenizi tasarlayabilirsiniz.

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade