Plakalı Tarih Damgalı

Plakalı Tarih Damgalı Kaşeler

Plakalı tarih damgalı kaşeler günümüzün en sık kullanılan kaşe modellerinden sadece birisidir. Her alanda işinize yarayacak bu kaşeler Baskıyap’da!

Plakalı tarih damgalı kaşeler diğer kaşelerden farklı olarak çalışırlar. Prensip olarak kullanım yöntemleri ve alanları da değişiklik gösterir.

Daha çok gıda sektöründe tercih edilen plakalı tarih damgaları özellikle kullanıcılara bilgi vermek amacıyla kullanılır.

Aynı zamanda diğer kaşe modelleri ile kıyaslandığında keyfi kullanım alanı sunmaz. Aksine Sağlık Bakanlığı ve Tarım Bakanlığı kapsamında zorunlu olarak kullanılması gerekmektedir.

Özellikle gıda ürünlerinde kullanıcıya doğru bilgi sunabilmek adına kozmetik gibi farklı alanlarda da olmak üzere ürünlerin üzerinde üretim ve son kullanma tarihleri belirtilir.

Plakalı Tarih Damgalı Kaşeler Nedir?

Bahsedilen plakalı tarih damgalı kaşeler standart kaşe modellerinden farklılık gösterir. Bu kaşeleri incelediğinizde üzerinde tarih, ay ibareleri görürsünüz.

Ayarlanabilir olması sayesinde dilediğiniz ay ve tarihi belirleyerek kağıt ya da ürün üzerine baskı yapabilirsiniz.

Çoğunlukla üretim ve son kullanma tarihi belirlemek amacıyla kullanılır. Çalışma mekanizması diğerlerinden farklı olsa da asla zor değildir.

Üretim ve Son Kullanma Tarihi Kaşesi Nasıl Kullanılır?

Alacağınız kaşe modelleri kapsamında kullanımı değişiklik gösterir. Fakat alışmanız çok kısa süre alacaktır.

Baskıyap sitemiz üzerinde satışa sunulan kaşelerde ayarlanabilir olma özelliği vardır. Örneğin gün, ay ve yıl bazlı bir kaşe modeli seçtiğinizi düşünelim.

Kaşenin üst tarafında yer alan alanlarda ay ve günleri ayarlayabilirsiniz. Kaydırma yaptırdıktan sonra kaşe bulunduğu alana bu tarihi basacaktır.

Kişisel Kaşe Tasarımı İçin Son Kullanma Tarihi Kaşesi Düşünülebilir!

Günümüzde kişisel hediye kapsamında kaşelerin üretimi ve satışı gerçekleşmektedir. Kişisel kaşe tasarımına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Siz de BaskıYap.com sitemiz aracılığıyla var olan kaşe modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Boyut, görünüm ve renk açısından farklı olan çok farklı kaşe türleri bulunmaktadır.

Plakalı tarih damgalı kaşe örnekleri de mevcuttur. Beğenileceğini düşündüğünüz bir kaşeye istediğiniz logo tasarlamasını yapabilirsiniz.

Hızlı kaşe kapsamında tasarım sonrası baskıya alınan modeller kısa sürede teslimat seçeneği ile tarafınıza ulaştırılacaktır.

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade