Kişiye Özel Hediyelik Setler

Kişiye Özel Hediyelik Setler

Kişiye özel hediyelik setler ile ailenize, arkadaşlarınıza, sevgilinize, öğretmeninize unutulmaz bir hatıra oluşturmak ister misiniz?  

Sevdiğimiz kişilere hediye seçmek söz konusu olduğunda kafamız çok karışıyor çünkü onlara en yakışacak hediyeyi almak istiyoruz. Hâl böyle olunca da büyük bir araştırma içine giriyoruz. Sevdiğimiz insana özel bir hediye olmasını istedikçe, daha da zorlanırız.

Aldığım hediyeyi sever mi, beğenir mi gibi pek çok soru gelir aklımıza. Hatta en kötüsü bazen aklımıza hiçbir hediye de gelmez. Bu nedenle kişiye özel hazırlanacak hediyeler her zaman az bir risk taşır. 

Peki, siz de kişiye özel hediyelik setler ile sevdiklerinizi mutlu etmek istemez misiniz? Kişiye özel olarak hazırlanan setler, karşınızdaki kişiye çok mutlu edecek ve özel hissettirecektir.

Bu ürünler akla geldiğinde ilk önce ajandalar size göz kırpar. Çünkü ajanda kişilerin gün içinde sıklıkla işlerine yarayacaktır. Hele ki onlara özel olduğu için tamamen anlamlı bir hediyedir. Baskiyap.com olarak kişiye özel ürünlerimizle sevdiklerinizin zevklerine hitap eden, yüreklerine dokunan, kişisel ve anlamlı hediyeler sunmanızı amaçlıyoruz.

 

Kişiye Özel Hediyelik Setler ile Sevdiklerinizi Sevindirin

Hediye hazırlıkları çok karmaşık olmaktadır. Hediye verilecek kişinin zevkleri, istekleri gibi detayların tek tek düşünülmesi gerekir. Bu sebeple hediye hazırlamak aslında göründüğü kadar basit değildir. Özellikle çok sevdiğimiz kişiler için hediye alırken uzun süre düşünürüz.

Kişiye özel hediyelik setler bu konu da hem güzel hem de faydalı bir seçenek olacaktır.  Bu ürünler her tarzdan kişiye hitap etmesi açısından oldukça işlevseldir. Hem de her kullandıklarında sizi yâd edecekleri bir hediyedir.

Ajanda, kupa yastık gibi ürünlerin üzerine kişiye özel baskılar yaptırarak sevdiklerinize tatlı, sevimli ve en önemlisi her anlarında kullanabilecekleri anlamlı hediyeler verebilirsiniz.

 

Baskiyap ile En Güzel Sevgiliye Hediye Seçenekleri

Sevgiliye hediye vermek sevginizi belli etmenin en iyi yoludur. Hediye seçerken özellikle kişiselleştirilmiş bir hediye vermek her zaman çok şık bir davranış olacaktır. Sevgiliniz kendini özel hissederken, bir yandan da onun yaşam alanına saygı duyduğunuzu belirtmenize yardımcı olur.

En iyi kişiye özel hediyelik setler ile sevgilinize unutulmaz bir hediye sunabilirsiniz. Sevgilinize alacağınız bir ajanda setinin ilk sayfasına güzel bir not yazarak sevginizi kelimelere dökebilirsiniz. Bu sayede hem onun yüreğine dokunabilir hem de her anında kullanabileceği bir hediye vermiş olursunuz.

 

Baskiyap ile En Güzel Arkadaşa Hediye

Arkadaşa hediye vermek, dostluğun en güzel simgelerinden biridir. Yıllarca pek çok derdi beraber sırtladığınız, beraber ağlayıp güldüğünüz, iyisiyle kötüsüyle anılar biriktirdiğiniz arkadaşlarınıza hediye seçerken ona özel kişisel hediyeler verebilirsiniz.

Her arkadaşlığın kendine özel bir anlamı vardır. Bu anlamı hediyelere yansıtmak dostunuzu çok mutlu edecektir.  Kişiye özel hediyelik setler sahibinin ismini taşıması sayesinde özel hediyeler arasında yer alır.

Bu setler sayesinde arkadaşınızın ismi, logosu, mesleği, tuttuğu takım gibi pek çok kişisel zevklerine yer verebilirsiniz. Bu sayede ona önem ve özen gösterdiğinizi hissettirebilirsiniz.

 

Baskiyap ile En İyi Ofis Hediyeleri

Ofis hediyeleri ile yeni bir işe başlayan sevdiğinizi sevindirin! Gün geçtikçe klasikleşen hediyeler yerini kişiye özel hediyelere bırakıyor. Sizde klasik hediye anlayışından uzak bir hediye hazırlamak istiyorsanız kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Hediyelik setler sayesinde benzersiz hediyelere imza atabilirsiniz. Hediyenizin üzerinde isim, lakap, mesleki unvan, logo bastırarak sevdiklerinize anlamlı hediyeler sunabilirsiniz.

Ofis hayatının vazgeçilmesi olan kupa ve ajandalar iş sürecini oldukça kolaylaştırır. Örneğin bir erkek için siyah kupa ajanda kalem set ürünümüz ile oldukça işlevsel ve bir o kadar da kişisel bir sürpriz yapabilirsiniz. Hediyeyi vereceğiniz kişi bir kadınsa pembe ajanda termos çakmak setimiz tam yerinde olacaktır.

 

Baskiyap En Kaliteli Kişiye Özel Hediyelik Setler Nelerdir?

Sevdiklerimize hediye seçme noktasında büyük meblağlar harcamak yerine, bütçe dostu, nahif, özel ve yaratıcılık eseri bir ürün tercih etmek karşınızdaki için daha anlamlı olacaktır.

İnsanlar kendilerine ait izler taşıyan eşyaları kullanmayı sever. Bu eşyalar kişilerde özel hissetme arzusunu pekiştirir ve dolayısıyla mutlu eder. Bunun yanı sıra sevdiklerinize özen gösterdiğinizin ve onun zevklerine, benliğine saygı duyduğunuzun büyük bir göstergesidir. Peki, baskiyap.com firmamızda bulunan kişiye özel hediyelik setler nelerdir?

1. Kupa ajanda kalem set

2. 4’lü yastık kupa set

3. Kişiye özel yastık kupa set

4. Beyaz / kırmızı / turuncu / yeşil / pembe ajanda kupa kalem set

5. Ajanda termos kalem set

6. Ajanda termos çakmak set

7. Kişiye özel kalpli kupa ve kalpli bardakaltlığı seti

8. Termos çakmak anahtarlık set

9. Siyah ajanda bardak kalem set

10.Pembe ajanda termos çakmak set  

 

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade