İç Dış Mekan Baskı

İç Dış Mekân Baskı

İç dış mekân baskı ürünleri ile reklam ve iletişim çalışmalarınızı hızlandırarak müşterileriniz ile aranızdaki bağı güçlendirmek ister misiniz?

İç ve dış mekân için yapılan baskılar, bakı ya da metinlerin farklı materyaller üzerine basılması işlemidir. Hem iç hem de dış mekânlar için yapılacak reklam çalışmaları, markaların ve firmaların tanıtım faaliyetleri açısından oldukça önemlidir.

Küçük ya da büyük ölçekli, yerel, global veya yeni açılan tüm işletmeler için elzem ve çok tercih edilen bu baskılar her sektör açısından çözüm sunmaktadır. İç dış mekân baskı ürünleri firmaların pazarlama ağını genişletmek adına tercih ettikleri çözümlerin başında yer almaktadır.

Firmanızın ve ürününüz potansiyel müşteri kitlesini çoğaltmak ve tanıtım faaliyetlerinize değer katmak için güzel bir seçenektir. Bu baskılar ile kusursuz ve oldukça etkili bir çalışma elde edebileceksiniz.

Bunun yanı sıra ofis ya da işletmenin içerisinde bulunan bilgi verici yazılar ve sembollere yer vererek müşteri ya da iş ortaklarının ilgili alanları bulmasını kolaylaştıran ürünlerdir. Bu nedenle de sıkça tercih edilmektedir.

İç Dış Mekân Baskı Ürünleri

Reklam ve tanıtım faaliyetlerinizi eşsiz ve etkili biçimde sürdürebilmek adına gerekli olan iç dış mekân baskı ürünleri tüm sektörlere uygun çözümler sunmaktadır. Peki, baskıyap.com sitesi size hangi ürünleri sunuyor?

-Dönkart

-İş güvenliği ikaz tabelaları

-Branda baskı

-Alüminyum bombeli kapı isimliği

-Alüminyum bombeli kapı isimliği (modüler)

-Çerçeveler

İç ve dış mekânda kullanılacak ürünler için sipariş oluştururken öncelikle başarılı ve ilgi çeken bir tasarıma sahip olmak gerekir. Bu noktada isterseniz kendi hazırladığınız bir tasarımı kullanabilir, isterseniz hazır şablonlar üzerinden ve baskıyap ekibinden destek alabilirsiniz.

Baskıyap.com sitesi tüm bu baskı ürünlerini kullanışlı, kaliteli, ilgi çekici ve bütçe dostu şekilde sizlerle buluşturuyor. Bu ürünleri kimisi iç mekânlarda kullanılırken kimisi dış mekânlarda kullanılıyor. Peki, iç ve dış mekânlar için farklı ürünler kullanılmasındaki amaç nedir?

İç Mekân Baskı Nedir?

İç mekân baskı çoğunlukla kapalı alanlarda kullanılmaktadır. Avm, ofis, şirket, İşhanı, mağaza ve fuar gibi alanlarda sıkça kullanılmaktadır. Yüksek çözünürlük kalitesine sahip olan baskı çeşitleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Kafe ve restoranların ve İşhanların içinde sıklıkla kullanılan alüminyum bombeli kapı isimliği sayesinde alan içerisindeki bölümlerin kolay ayırt edilebilmesi sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra dönkartlar ve çerçeveler ile yine alan içindeki pek çok ayırt edilmesi gereken bölümler ön plana çıkartılmaktadır.

Bu ürünler potansiyel müşteriler ile işletmeniz arasında sözsüz iletişimi destekleyen ve etkili kılmanıza yardımcı olan tanıtım faaliyetlerinden biridir. Bunun yanı sıra iç mekân ürünlerini satış hacmini artıracak yönde de kullanabilirsiniz. Örneğin çerçevelerin içine indirim tasarımları oluşturarak hedef kitlenizi satın alma davranışına yönlendirebilirsiniz.

İç mekân baskı ürünleri ile marka ya da firma tanıtım faaliyetleri, reklam çalışmaları, ürün ya da hizmet tanıtımları, sözsüz iletişim çalışmaları gibi pek çok organizasyon ve etkinlik için kullanabilirsiniz.

Dış Mekân Baskı Nedir?

Dış mekân baskı ürünleri çoğunlukla açık hava reklamcılığı için kullanılır. Reklam ve tanıtım faaliyetleri için hazırlanırlar.

İşletme dışında, cadde, kaldırım, toplu taşıma gibi kamuya açık alanlarda ve yayaların çoğunlukta olduğu bölgelerde kullanılır. Bu ürünler sayesinde insanlar marka ismine aşinalık kazanırlar ve potansiyel müşteri kitlesi genişler.

Dış mekân için kullanılan baskılar sözsüz iletişim için oldukça etkilidir. Bu ürünlerin başında da branda baskı ürünü gelir. Geniş çaplı bir iletişim istenildiği durumlarda kullanılır.

 Baskılı brandalar çoğunlukla yaya yollarına konumlandırılsa da aslında mağaza ve dükkânın ya da mağazanın camına da konumlandırılır. Bu özellikle sezon indirimi gibi haberlerin hedef kitleye duyurulması açısından sıkça tercih edilen bir yöntemdir.

İç Dış Mekân Baskı Özellikleri

-Çoğunlukla işletmeler için kullanılır.

-Yüksek kaliteli baskılar ile üretilir.

-Uzun vadeli kullanım rahatlığı sunar.

-Potansiyel müşteri ve kazanılmış müşteri ile firma arasında iletişimi sağlayan güçlü bir köprü niteliğindedir.

-Kişiselleştirilebilir ve özelleştirilebilir.

Baskıyap İç Dış Mekân Bası Farkı!

Baskiyap.com iç dış mekân baskı ürünlerinde yüksek verimli ve kaliteli ürünler üretmektedir. Dönkarttan branda baskıya, iş güvenliği ikaz tabelalarından alüminyum bombeli kapı isimliğine kadar ihtiyaç duyacağınız ürünleri bünyesinde bulundurur.

Mekân ve kullanım alanı ayırt edilmeksizin kusursuz ve en etkili çözümleri sizlere sunmaktadır. Bunu yaparken de bütçe dostu fiyat politikası uygulamaktadır. Özellikle kaliteyi ön planda tutarak işlemleriniz sağlanır.

İç dış mekân baskı ürünlerine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Kategoriyi hemen inceleyerek uygun fiyatlarla ürün satın alabilirsiniz.

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade