Öğretmen Kaşeleri

Öğretmen Kaşeleri

Öğretmen kaşeleri eğitimi daha zevkli ve neşeli hale getirmeye devam ediyor. BaskıYap, siz değerli öğretmenlerimize kişiye özel tasarımlar ile yardımcı oluyor! Öğretmen kaşeleri eğitim alanında sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle okul öncesi öğretmen kaşe modelleri sıklıkla kullanılmaktadır.

Çocuklara yani öğrencilere motivasyon sağlamak, mutlu etmek adına kısa sürede basılan kaşeler sayesinde bir kazanım sağlanabilmektedir. Pekiştireç olması amacıyla öğretmen kaşesi aferin ve farklı cümleler ve simgelerde kullanılabilmektedir.

 

Öğretmen Mührü (Motivasyon Kaşeleri) Neden Kullanılır?

Eğitim alanında öğretmenlerin de sık sık bildiği bir durum vardır. Özellikle küçük yaştaki öğrencilerin eğitimi sevmesi, bir davranışı yapabilmesi adına pekiştireç kullanılır.

Günümüzde bu pekiştireçler daha pratik ve kolay olabilmesi amacıyla öğretmen kaşeleri olarak üretilmektedir. BaskıYap sitemiz aracılığıyla biz de öğretmenlere destek olmaya devam ediyoruz.

 

Kişiye Özel Öğretmen Kaşeleri BaskıYap Aracılığıyla Sizlere Ulaşıyor!

Öğretmen kaşesi İngilizce ve farklı dersler kapsamında kullanılabilmektedir. Ders olarak bir kısıtlılığı bulunmadığı gibi aynı zamanda kademe olarak da değişik gerçekleşebilir.

Okul öncesi öğretmen kaşeleri özellikle en sık tercih edilen kademe olmaktadır. Okul öncesi öğrencilerin bu tarz baskılardan çok sık seçilmesi öğretmenlerin yoğunlaşmasına neden olmaktadır.

Elbette öğretmen kaşesi aferin ya da gülücük gibi farklı formatlarda da üretilebilmektedir. Siz de öğretmen kaşe örnekleri ve modellerini BaskıYap sitemizden kısa sürede gözlemleyebilirsiniz.

Sitemiz diğer sitelere nazaran yüksek baskı kalitesi ve uzun süreli kullanım sağladığı görülmektedir. Uzun süreli kullanım sağlamak istiyorsanız doğru adreste olduğunuzu bilmeniz gerekiyor.

 

Kişiye Özel Öğretmen Kaşesi Fiyatları Ne Kadar?

Öğretmenlere özel olarak geliştirilen kaşe çeşitleri farklı renk ve modellerde bulunmaktadır. Her bir modelin fiyatlandırması değişiklik göstermektedir.

Fakat piyasada göre daha uygun fiyatlı kaşe çeşitleri ile buluşmak isterseniz BaskıYap sitemizden alışverişinizi yapabilirsiniz.

Kısa sürede öğretmen kaşe örnekleri ile buluşmak ve bu konuda memnuniyet kazanmak isterseniz sitemizden uygun bulduğunuz örnekleri inceleyebilirsiniz. Tasarım sonrası kısa sürede kaliteli modelleri temin edebilirsiniz.

 

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade