Sevgiliye Günaydın Mesajları 2023

1 yıl önce A. Baspinar 18880
Sevgiliye Günaydın Mesajları 2023

Sevgiliye günaydın mesajları özellikle ilişkinin başında çiftler için çok büyük önem arz eder. Öyle ki sabah olunca yaptıkları ilk iş sevgililerine uzun uzun sevgi ve muhabbetlerini ifade etmek olur. İlişkinin ilerleyen zamanlarında da genellikle bu rutin devam eder.

Çiftler birbirlerine olan muhabbetlerini çeşitli yollar ile ifade etme fırsatı bulurlar. Bu bazen bir çiçekle olur bazen de bir sürprizle ortaya çıkar. Bazen de hiç beklemediği bir anda uzun uzun günaydın mesajı ile karşılaşmak sevginin en güzel ifade edilme biçimlerinden biridir. Sevgiliye günaydın mesajları çeşitlerinden etkili olanları ise yazımızda bulabilirsiniz.

Sevgiliye Günaydın Mesajları Nasıl Yazılır?

Sevgiliye günaydın mesajları ve iyi geceler mesajları hemen hemen her çift tarafından her gün aksatmadan yazılır. Zaman ilerledikçe çiftler farklı mesajlar atmak ister. Alışılmışın dışında orijinal mesajlar ile hayatında olan insanı mutlu etmeyi, güne huzurlu başlamasını amaçlar.

Peki sevgiliye günaydın mesajları nasıl yazılır? Günaydın mesajları genellikle güzel bir hitapla ile başlar. Hayatımın anlamı, gül yüzlüm, bir tanem bunlardan en yaygın kullanılanıdır. Sonrasında da güneşin doğması ile beraber onu düşünerek uyanmanın ne kadar güzel bir duygu olduğundan bahsedilebilir. Sonrasında da güzel ve huzurlu bir gün geçirmesi dilenir.

Sevgiliye Günaydın Mesajı Kısa ve Etkili Nasıl Olur? En Etkili Sevgiliye Günaydın Mesajları

Sevgiliye günaydın mesajları atarken bazen uzun bazen de kısa mesajlar tercih edilir. Kısa mesajlar atıldığı zaman da etkili olması aranan ilk şartlardan biridir. Peki sevgiliye günaydın mesajları kısa ama etkili nasıl yazılır? İşte cevabı;

 • Günaydın bebeğim, güneşim de sen oldun yıldızımda sensin.
 • Günaydın inci tanem, zamanın huzurlu günün aydın olsun.
 • Sevgilim günaydın mesajı atınca doğuyor güneşim.
 • Günaydın olsun sana hayatımın aşkı, zamanın huzurlu ve mutlu günün ise aydın olsun.
 • Doğan her güne seninle uyanmak, yeniden doğmak ile eş değer sevgilim. İyi ki varsın!
 • Günaydın aşkım, en güzel hayallerimi süsleyen sevgilim.
 • Günaydın nur yüzlüm, ışık gibi parlıyor, geceyi ve gündüzü aydınlatıyorsun.
 • Günaydın hayatım, günün bir kahvenin ilk yudumu kadar tatlı olsun.

Sevgiliye Günaydın Mesajı Uzun ve Güzel Nasıl Yazılır? En Güzel ve Uzun Sevgiliye Günaydın Mesajları

Hayatımızda insana günün ilk mesajını atarken bazen kısa olanları bazen de uzun olanları tercih ederiz. Sevgiliye günaydın mesajları tamamen duygu durumumuza bağlı olarak değişiklik gösterir. Eğer sevgimizi ve ilgimizi uzun uzun anlatmak istersek aşağıdaki muhteşem günaydın mesajları uzun olanlardan birini edebiliriz;

 • Sabah erkenden uyanmak, seni tanıyana kadar günün en nefret ettiğim kısmıydı. Şimdi ise her sabah seni görme umuduyla uyanıyorum. Günaydın sevgilim!
 • Gülümsemen güneş gibi ışıltılı. Umarım yüzünde bir gülümseme ile uyanırsın ve bana yaptığın gibi dünyanın yarısını aydınlatırsın. Günaydın...
 • Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.
 • Dur gitme söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda çığlıklarımda hapsettiğim tomurcuk tomurcuk sevgilerim, çatlamaya hazır yeni baştan yaşanacak sevdalar, yüreğimde günaydınım…
 • Aklımın bir yarısını sana verdim. Öbür yarısı bende, sana bir an önce kavuşmak için plan yapıyor. Günaydın bebeğim.
 • Hayat boştu bir zamanlar, uyandım sen varsın şimdi sığmıyor hiçbir yere bu hayat. Günaydın.
 • Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.
 • Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri. Bugün seninle rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim günaydın sevgilim.

Sevgiliye Etkileyici Günaydın Mesajları

Sevgiliye günaydın mesajları sayesinde aradaki samimiyet ve huzurun artması sağlanır. Bir gece öncesinden tatsız bir konuşma ya da tartışma yaşansa bile sevgiliye günaydın mesajları sayesinde aradaki buzlar anında erir ve eskisi gibi huzurlu ve muhabbetli olmaya devam eder. En etkileyici günaydın mesajları ise şu şekildedir;

 • Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım bir de bana gülen fotoğrafına… Benim için en güzel gün seninle uyandığım gündür sevgilim, günaydın sana.
 • Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri. Her günüm seninle başlar, seninle daha da güzel hayat, günaydın aşkım.
 • Sabah olsun diye herkes güneşin doğmasını beklerken, zavallı güneş de senin uyanmanı bekliyor! Günaydın gün ışığım, biricik aşkım!
 • Rüyalarımın sahibi sensin. Uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda. Sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana… Günaydın sevgilim.
 • Güneş kadar aydınlık, gözlerin kadar güzel, sözlerin gibi kusursuz bir güne merhaba demenin tam zamanı! Günaydın sevgilim.
 • Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri. Her günüm seninle başlar, seninle daha da güzel hayat, günaydın aşkım.
 • Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.
 • Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir. Şimdi gözlerine bakamasam da güneş ışığı avutur beni sensizliğimde… Günaydın biriciğim.
 • Mutlulukların aşkımızla bütünleştiği, üzüntülerin kıyılarımıza ulaşmadığı, aşkın en güzel halinin bize yakıştığı güzel bir güne merhaba diyelim mi sevgilim?

Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajı Whatsapp Üzerinden Nasıl Yazılır?

Erkek sevgiliye günaydın mesajları da çok fazla araştırılan konulardan bir tanesidir. Sevgili ile konuşmaya sabah uyandığımızdan itibaren başlarız. Bu başlangıcı da güzel bir şekilde yapmak isteriz. Hayatımızdaki insanı söz konusu mesajlar ile mutlu etmek birincil amacımızdır. Peki erkekler nasıl mesajlardan hoşlanır?

Erkek sevgiliye günaydın mesajları atmak istiyorsak kısa fakat oldukça etkili mesajları tercih etmek daha doğru olacaktır. Çünkü erkekler kadınlara nazaran daha net bir düşünce yapısına sahiptir. Kısa ama öz cümleler uzun ve cafcaflı mesajlara göre çok daha mutlu eder.

Bu nedenle sevgiliye günaydın mesajları genelde aşkım, sevgilim, hayatımın anlamı gibi sevgilinizin en çok hoşuna giden hitaplardan biri ile cümleye başlar. Sonrasında da güne onunla başlamanın ne kadar huzur verici olduğunu ifade etmeniz erkek arkadaşınızın mesajınızı gülümseyerek okumasına neden olacaktır.

Sevgiliye Günaydın Mesajları Romantik Bir Şekilde Nasıl Yazılır?

Genellikle sevgiliye günaydın mesajı romantik olması öncelikli amaçtır. Çoğu zaman günaydın mesajları ve iyi geceler mesajları sayesinde çiftler içinden gelenleri karşıdakine hissettirme fırsatı bulur.

Sevgiliye günaydın mesajları genellikle romantik kelimelerden oluşur. Çiftler birbirine beraber uyandıkları bir gün için daha ne kadar mutlu olduklarını ifade ederler. Siz de hayatıma günaydın mesajı atmak istiyorum fakat nasıl başlayacağımı bilmiyorum diye düşünüyorsanız, öncelikle onu ne kadar çok sevdiğinizden ve onunla beraber olmaktan ne kadar mutlu olduğunuzdan bahsedebilirsiniz. Bu tarz mesajlar en güzel ve yalın sevgiliye günaydın mesajları arasında yer alır.


Posted In: Keşfet

0 Yorumlar

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade