• Trodat Printy 4850
  • Trodat Printy 4850

Trodat Printy 4850

Ebat: 25 x 5 mm
Marka: Trodat
100,50 ₺ kdv dahil

Dosyanızı buraya sürükleyip bırakabilir ya da cihazınızdan seçebilirsiniz.
*.pdf,*.jpg,*.png,*.rar,*.zip yükleyebilirsiniz
Dosyanız Yüklenirken Pencereyi Kapatmayınız!
  • Dosyanız Yükleniyor..
    Değiştir

Ne Zaman Kargolanır !

En geç 1 iş gününde kargoda

Belirtilen kargo tarihi, hızlı gönderim seçeneği için aynı gün saat 14:30'a kadar, diğer seçenekler için ise ertesi iş günü saat 14:30'a kadar tarafınızdan baskı onayı verilmesi halinde geçerli olacak tarihdir.

Tüm ürünlerde kargo ücreti 14,00 ₺'dir Ayrıca 100,00 ₺ üzeri alışverişlerde kargo bedavadır.

100,00 ₺ üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Hazır Tasarımlar

TRODAT PRİNTY 4850 HAKKINDA;

Trodat Printy-dater 4850 kullanımı kolay olan bir tarih kaşesidir. Laser Makinesiyle üretilmekte olup en kaliteli baskıları alabilirsiniz. 

Trodat Printy-dater 4850 manuel olarak elle çevirmek suretiyle tarih ayarı yapılarak kullanılan bir kaşe modelidir. Bu modelde herhangi bir yazı yazılacak alan mevcut değidir. Sadece tarih alanına sahiptir.

Kullanım Alanları:

Bunun yanında tarih kaşesi, resmi yazışmalarda dökümanların altında istediğiniz metni ve tarih kısmını çok çabuk ifade edebildiğimiz pratik bir araçtır. Kaşe, dökümanın kullanıcı tarafından onaylandığını ifade etmekte kullanılır.

Trodat Printy-dater 4850 kaşenin çeşitli baskı renkleri mevcuttur. Ayrıca Trodat Printy-dater 4850 kaşenin uzun ömürlü olması da firmalar için tercih sebebidir. Uygun fiyat kaşe ve kaliteli kaşeler için doğru seçim yapmak her zaman işinize yarar.

Ürünün Farkı Nedir?

Trodat Printy-dater 4850 ektra olarak yazı alanı olan 2,5 cm'e 0,5cm boyutlu yazılarınızı ekleyeceğiniz bölümü bulunmaktadır

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
kaşe özel kaşe plakalı tarih kaşesi trodat 4850 trodat 4850 printy dater özel kaşe damga kaşe fiyatları trodat kaşe fiyatları
Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade