• Sırdaş 75x10mm Orta Boy Saplı Kaşe

Sırdaş 75x10mm Orta Boy Saplı Kaşe

Ebat: 75 x 10 mm
Marka: Sırdaş
19,00 ₺ kdv dahil

Dosyanızı buraya sürükleyip bırakabilir ya da cihazınızdan seçebilirsiniz.
*.pdf,*.jpg,*.png,*.rar,*.zip yükleyebilirsiniz
Dosyanız Yüklenirken Pencereyi Kapatmayınız!
  • Dosyanız Yükleniyor..
    Değiştir
Kendin Tasarla

Ne Zaman Kargolanır !

En geç 1 iş gününde kargoda

Belirtilen kargo tarihi, hızlı gönderim seçeneği için aynı gün saat 14:30'a kadar, diğer seçenekler için ise ertesi iş günü saat 14:30'a kadar tarafınızdan baskı onayı verilmesi halinde geçerli olacak tarihdir.

Tüm ürünlerde kargo ücreti 10,00 ₺'dir Ayrıca 100,00 ₺ üzeri alışverişlerde kargo bedavadır.

100,00 ₺ üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Kolay kullanım saplı stampa kaşe 

Kullanım açısından diğer kaşelerden daha pratik bir kullanımı olan saplı kaşeler standart kaşelerden ziyade çoklu kullanımlar, çoklu baskılar için tercih sebebidir

ancak genel kullanımlardada tercih edilmektedir

Saplı Kaşeleri Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Ürün kullanırken mürekkep ıstampası gerektirir.  Istampa ürüne dahil değildir ihtayaç dahilinde sitemizden temin edebilirsiniz.

Stampanızdan mürekkeplendirerek kullanabilirsiniz. Stampanız bulunmuyorsa “Burayı Tıklayarak” uygun ebatta stampa satın alabilirsiniz.

Hangi Kaşeye ihityacım Var Hangi Ebatlarda Olmalıdır?

Kaşe seçimini etkileyen bir çok etken vardır ancak en önemli husus baskının yapılacağı yüzeydir. Standart firma kaşeleri için yani firma adı firma logosu, firma bilgilerinin yer alacağı bir kaşe için orta boy ve büyük boy kaşeler kullanım açısından iş gören kaşelerdir. İsim ünvan kaşeleri, genellikle devlet görevlisi memur, hemşire, doktor, askeri personel gibi paraf kaşelerinde standart ve küçük boy kaşeler tercih edilmektedir.

Eğer dışarıda kaşe kullanmanız gerkliyse sizin için cep kaşeleri yada mini boy kaşeler uygundur. Bu ürünlerin hepsi kendinden mürekkepli olup cebinizde yada elinizde iken mürekkebin akması söz konusu değildir.

Online Kaşe Siparişi Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle kaşenizin ebadı konusunda doğru karar vermelisiniz. Şayet hangi ebatta kaşeyi tercih edeceğinizi kestiremiyorsanız sitemizde kaşe bölümünden ürünlerin üzerinden boyutlarını görebilirsiniz. Eğer gene tam emin olamazsanız 0(850) 455 11 55 numaralı hattan bize ulşabilirsiniz
Firma kaşesi yani şirketinizi için bir kaşe yapıyorsanız bilgilerinizi dikkatli bir şekilde girmelisiniz. Çünkü sizin girmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda kaşenizin lastiği işlenmektedir. Doktor kaşesi, hemşire kaşesi, asker kaşesi, öğretmen kaşesi, memur kaşesi yada bireysel amaçla kullanılabilecek isim unvan kaşelerinde verilen bilgilerin eksiksiz ve doğru oluşu, harf hatası yapılmaması gerektiği unutulmamalıdır. www.baskiyap.com ailesi olarak biz tektek bilgilerinizi kontrol edip gerek gördüğümüz durumda sizinle irtibata geçmekteyiz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
mühür ıstampa ıstampa mürekkebi ıstampa mühür orta boy kaşe ölçüsü
Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade