Davetiye Zarfı

Davetiye Zarfı

Davetiye zarfı modelleri mi arıyorsunuz? Özel günlerde özel misafirlerinize layık kalitede davetiye zarflarının tek adresi Baskıyap!

Davetiye zarfı, davetlerde ufak bir detay gibi görünse de oldukça önemli bir detaydır. Basılmış bir davetiyeyi açık bir şekilde davetlilerinize göndermek yerine zarfa koyarak daha şık ve güvenilir gönderimler yapabilirsiniz.

Kaliteden asla ödün vermeyen Baskıyap, birçok kişiye özel hediyelik ürünün yanı sıra sizlere aynı kalite ve özende davetiye zarfı modelleri de sunuyor. 50’li paketler şeklinde satın alabileceğiniz zarf modelleri, kaliteden şaşmadan sizlere optimum fiyatlarda gelmiş oluyor.

Tüm özel davetlerinizde misafirlerinize göndereceğiniz davetiyelere uygun olan bu zarf modellerine hemen Baskıyap.com adresi üzerinden detaylı olarak inceleyebilir ve hızlı sipariş oluşturabilirsiniz. Zamanında teslim sözü veren Baskıyap, siparişlerinizi en kısa sürede sizlere güvenle ulaştıracaktır.

Baskıyap Davetiye Zarfı Çeşitleri

Özel anlarınızı paylaşmak istediğiniz misafirlerinize göndereceğiniz davetiyelerinizin korunması ve daha şık bir şekilde sevdiklerinize ulaşması için ihtiyacınız olan detaylardan birisi de davetiye zarfı olacaktır. İki farklı renk seçeneği ile sizlere kaliteli ürünler sunan Baskıyap davetiye zarfları, 13x18 ebatlarındadır.

Davetiye gönderiminin yanı sıra farklı amaçlarda da kullanabileceğiniz kadar sade ve bir o kadar da kaliteli malzemeye sahip olan Baskıyap davetiye zarflarını beyaz ya da Kraft kâğıdı olmak üzere iki farklı renk seçeneğinde zevkinize göre tercih edebilirsiniz.

Baskıyap Beyaz Renkli Zarf

Davetiye zarfı modelleri arasında en kullanışlı ve her davetiye türüne uygun zarflardan birisi beyaz renkli zarflardır. 50’li paketler halinde Baskıyap sitesinden alabileceğiniz bu zarflar, 13x18 ölçülerindeki davetiyeler için uyumludur. Kaliteli gramajlı kağıttan üretilen bu zarflar ile davetiyelerinizi sevdiklerinize kaliteli ve güvenli şekilde ulaştırabilirsiniz.

Baskıyap Kraft Kâğıdı Zarf

Kraft kağıdından üretilen ve rengini de kâğıttan alan kahverengi Kraft kâğıdı zarf modelleri de düğün, nişan, söz, fuar, açılış ve benzeri gibi tüm davetler için hazırlanan davetiyeler için uygun zarf modelleridir. 110 gram kaliteli gramajlı kâğıttan üretilen bu ürünler, siparişinizi takiben en geç 2 iş gününde güvenli şekilde kargoya verilerek sizlere zamanında ulaştırır.

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade