Aynalı Pleksiler

Aynalı Pleksiler

Aynalı pleksiler ile aklınıza gelebilecek tüm özel günlerinizde size özel ürünleri en uygun fiyatlarda oluşturmak artık çok kolay!

Aynalı pleksiler, son dönemlerde özel günlerde çok fazla tercih edilen modeller arasında yer almaya başlamıştır. Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren aynalı pleksi modelleri Baskıyap farkı ile daha özel ve şık formlara bürünüyor.

Doğum, düğün, nişan, kına ve benzeri gibi tüm özel günlerinizde size özel ürünler oluşturabileceğiniz aynalı pleksiler, aynı zamanda yıllar sonra bile en mutlu günlerinizin şahidi olarak saklayabileceğiniz ürünlerdir. Diğer yandan oldukça şık birer hediye alternatifi olan bu modeller ile sevdiklerinizin de yüzünde mutlu bir tebessüm oluşturabilirsiniz.

Baskıyap Aynalı Pleksiler ile Mutlu Anlarınızı Özel Hediyelerle Ölümsüzleştirin!

Aynalı pleksi modelleri son dönemlerin en çok tercih edilen kişiye özel hediyelik modelleri arasında yer alıyor. Doğum sonrasında, çocuklarınızın doğum günlerinde, nişan ve düğün gibi özel günlerinizde misafirlerinize size özel ve kalıcı hediyeler vermek istiyorsanız Baskıyap kalitesi ve güvencesi ile tercih edebileceğiniz aynalı pleksiler son derece şık seçimler olacaktır.

Tercih edeceğiniz model üzerine istediğiniz ismi ya da yazıyı online olarak tasarlayabilirsiniz. İstediğiniz model 3D teknolojisi ile çalışılarak sizlere zamanında teslim edilir.

Baskıyap Kelebek Pleksi Aynalı

Kullanım alanı geniş olan kelebek modelli aynalı pleksi ürünleri, 4,5x3,5 ebatlarında olan ve en özel günlerinizde sevdiklerinize verebileceğiniz en özel ürünlerden birisidir. Kelebek motifi ile hem erkek hem kızlara hitap eden bu modelleri; doğum sonrası misafirlerinize verebileceğiniz gibi isterseniz kına, düğün, nişan ya da söz gibi özel günlerinizde de istediğiniz şekilde kişiselleştirerek misafirlerinize sunabilirsiniz.

Baskıyap Kalp Pleksi Aynalı

Sevginin en somut figürü olan kalp motifini hiç bu kadar şık ve anlamlı gördünüz mü? Baskıyap geniş ürün yelpazesi içerisinde sizlere sunulan aynalı kalp pleksi modelleri, aynalı pleksiler içinde özellikle romantik anların en şık hediye alternatifleri arasında yer alıyor. Sevgiyi hem görselliği hem de kişiselleştirilmiş formu ile gözler önüne seren kalp pleksi aynalı model, iki farklı renk seçeneği ile sizlere üstün kalitesi ve şıklığı ile sunuluyor!

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade