Kartvizitler

Kartvizitler

Kartvizitler ile kendinizi tanıtacak en önemli ürüne ulaşmaya ne dersiniz? Baskıyap kalitesi ile en özel ürünler sizleri bekliyor.

Bir işte çalışıyor ve kendinizin ve verdiğiniz hizmetin tanıtımını mı yapmak istiyorsunuz? O halde en doğru adrestesiniz. Farklı modeller ve tasarımlar ile sizlere sunduğumuz kart baskısı ile en kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

Sizlerin tasarımlarını kullanarak üretmekte olduğumuz ürünlerimiz üst düzey kalite malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Bu şekilde çok daha uzun süre kullanıma uygun olarak sizler ile buluşuyor. İsterseniz bütün farklı modellerini tercih ederek web sitemiz üzerinde yer alan binlerce üründen birisini tercih edebilirsiniz.

Kartvizitler Bastırılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Firmanızın etiketini oluşturacak olan tasarım kartvizitler üzerinden dikkat etmeniz gereken birçok unsur bulunuyor. Bunların başında bilmeniz gerken en önemli unsur bu ürünün hizmetinizin hakkında önbilgi oluşturacağıdır.

Bu ürünlerin bastırılmasında dikkat edilmesi gereken unsurlar şu şekildedir:

  • Firmanızın logosunun yer aldığından emin olun.
  • Okunabilir yazılar ile basılmış olması oldukça önemlidir.
  • Şirket adı, isim-soyisim, unvan, ofis adresi, E posta adresi ve web sitesi hakkında bilgilerin yer alması gerekmektedir.
  • Kartvizit üzerinde verilen bilgilerin okunabilir olması özellikle fiziksel adres için çok önemlidir. Bu adresler ve bilgilerin eksiksiz girilmesi önemlidir.
  • Kartvizit üzerinde görsel bulunması daha akılda kalıcı ve daha uzun soluklu bir iş hayatı olmasına etkide bulunacaktır.
  • Kartvizit boyutlarını doğru seçmek oldukça önemlidir.
  • Kartvizit tasarımında arka planın sade olması tercih edilmelidir. Kalabalık bir görüntü rahatsız edebilir.

Bütün bu unsurlara dikkat ederek göndermiş olduğunuz tasarımlarınızı en iyi şekilde basıma dökmekte ve sizlere ulaştırmaktayız.

Kartvizitler ve Modelleri

Kartvizit için tercih edebileceğiniz beş farklı model kendisini göstermektedir. Bu modeller şu şekildedir:

Bu modeller arasından tercih ettiğiniz ürünü tasarımlarınız ile beraber bize iletmeniz halinde en uygun fiyatlar ile en iyi şekilde sizlere ulaştırmış olacağız. En uygun fiyatlar ile en kaliteli ürünlere ulaşım sağlamanın en kolay yolu olan Baskıyap ile sizler de aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda toplu alımlarda indirimlerden yararlanma imkanına sahipsiniz.

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade