Öğretmenler Günü Hediye Önerileri | 15+ Hediye Fikri

6 ay önce A. Baspinar 598
Öğretmenler Günü Hediye Önerileri | 15+ Hediye Fikri

Öğretmenler günü hediye fikirleri arasında birbirinden orijinal ve şık tasarımlar bulunur. İşte, okul hayatı boyunca güler yüzleriyle size sevgi gösteren bu özel insanlara alınabilecek en güzel öğretmenler günü hediye fikirleri! 

Öğretmenlerinize minnet göstererek, onlara duygularını ifade edebilmenin en iyi ifade şekli hediyelerdir. Birbirinden anlamlı ve güzel hediyeler alarak, o güne anlam katabilirsiniz. Kadın ve erkek öğretmenlere özel olarak hazırlanan birbirinden seçkin hediyeler arasından, kendi duygunuzu ifade eden o özel hediyeyi seçebilirsiniz. 

Öğretmenler Günü Hediyesi Ne Olabilir? 

Küçükten büyüğe hepimizin elinden tutan ve sevgisini esirgemeyen değer verdiğimiz öğretmenlerimiz olmuştur. Bazen öğretmenler aile kadar yakın olmaktadır. Eğitim hayatı boyunca güler yüzünü esirgemeyerek, her zaman ben buradayım diyen öğretmenlerimiz için en uygun hediyeyi seçmeliyiz. 

Baskıyap markası öğretmenler için özel ve güzel birçok hediyeyi barındırmaktadır. Öğretmenlerinizin tarzları neleri sevip sevmeyeceği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz ve onları mutlu edecek hediyeye karar verebilirsiniz. Peki, işinizi kolaylaştıracak öğretmenler gününe özel hediye fikirleri nelerdir? İşte detaylar; 

En Çarpıcı Öğretmenler Günü Hediye Önerileri! 

Öğretmenler için öyle bir hediye seçilmelidir ki, bu hediye onlara mutluluk vermelidir. Belki o gün onlarca hediye alacak öğretmenler için, her hediyenin farklı bir anlamı olmaktadır. Hediyenin ne olduğu kadar taşıdığı anlamda bu açıdan önemlidir. Çünkü hediyelerin yürekten verilmesi ve asla unutulmaması gerekir.

Sizde o günün daha unutulmaz ve anlamlı olmasını istiyorsanız, kişiye özel hediye seçeneklerini düşünebilirsiniz. Baskıyap firmamız, öğretmenler günü hediyesi fikirleri açısından en zengin portföye sahip olan firmaların başında gelmektedir. Hem kadın hem erkek öğretmenleriniz için güzel bir hediye olsun ve bu hediye asla unutulmasın istiyorsanız, ürünleri incelemelisiniz! 

1 - Öğretmenler Günü Hediye Önerileri | Bayan Öğretmene Ne Hediye Alınır? 

Öğretmenler günü hediyesi için kadın öğretmene genellikle göze çarpan, sevgi dolu ve anlamlı hediyeler alınmaktadır. Kadınların naif ruhuna hitap edecek hediyeler, onların daha mutlu olmasını sağlamaktadır. Aslında öğretmenler için öğrencilerinden gelecek her hediye değerlidir. Ama öğrencilerin duygularını ve sevgilerini doğru şekilde ifade etmeleri için hediyeler birer fırsattır. 

Kadın öğretmenler anne şefkati ile yaklaştıkları öğrencilerinden hediye aldıklarından büyük mutluluk duymaktadır. Onlar için özenle hazırlanan öğretmenler günü hediye kutusu içine sizi ifade edecek bir hediye veya birkaç hediye koyabilirsiniz. İşte, kadın öğretmenler için en çok tercih edilen hediye fikirleri; 

 • Öğretmenler günü hediyesi kalem
 • Kişiye özel radyo veya bluetooth destekli müzik kutusu
 • Kişiye özel pleksi anahtarlık modelleri
 • Duvar sticker modelleri
 • Kişiye özel afiş tasarımları

2 - Erkek Öğretmene Hediye Fikirleri Nelerdir?

Erkek öğretmene öğretmenler günü hediyesi kadın öğretmenler oranla biraz daha zordur. Çünkü genellikle öğretmenlerin neden hoşlandığı ve hediyeyi ne tepki vereceği merak uyandırmaktadır. Ancak günümüzde kişiye özel olarak tasarlanan öğretmenler günü hediyesi erkek öğretmenler için bir alternatiftir. Çünkü onlara özel olarak tasarlanan bu ürünler, daha çok beğeni kazanmaktadır.

Rahat kullanım ve dikkat çekici stil tasarımları ile dikkat çeken öğretmenler günü hediyesi fikirleri erkek öğretmenler için daha uygundur. Onlara özel olarak hazırlattığınız ürünler ile güzel bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Baskıyap güvencesi ile erkek öğretmenlere en ideal hediye önerileri şu şekildedir; 

Erkek Öğretmenler İçin Hediye Fikirleri

Kişiye özel çakmak

Mavi ajanda, kupa, kalem set

Kişiye özel termos

Kupa, bardak, ajanda,  kalem set

Kalemler 

Ajanda, defter

Kişiye özel anahtarlık

Kişiye özel mouse pad

Değişik Öğretmenler Günü Hediyesi Ne Olabilir? 

Bazı öğretmenler tavırları ve tarzları ile öğrencilerin dikkatini çekmektedir. Hatta bazen bu öğretmenlere olan ilgi oldukça yoğun olabilmektedir. Öğretmenler gününde farklı tarzlara sahip öğretmenleriniz için hediye arayışında olan öğrencilerden misiniz? O hâlde Baskıyap ürünleri tam size göre! 

Karne günü öğretmene hediye ve öğretmenler gününde öğretmene hediye almak istiyorsanız, birçok alternatif arasından istediğiniz bir ürünü seçebilirsiniz. İşte, öğretmenler için birbirinden farklı ve değişik hediyeler;

 • Kişiye özel takı
 • Kişiye özel baskılı seramik kumbara
 • Kişiye özel kupa bardak
 • Karikatürlü biblo
 • Karikatürlü evcil hayvan biblosu
 • Kişiye özel ayyıldız filografi Türk bayrağı plaket

Öğretmenler Günü Hediye Kartı Yazıları Nasıl Olmalı? 

Seçtiğiniz birbirinden güzel hediyelerin yanında, öğretmenleriniz için etkileyici sözlerde hediye kutusuna eklemelisiniz. Ailemizden sonra bizim için belki de en değerli kişiler arasında öğretmenler yer almaktadır. 

Çünkü hayatımıza yön veren, seçimlerimizi doğru bir şekilde yapmamız için bizi yönlendiren onlardır. Bu yüzden destekleriyle her zaman bizim yanımızda olan öğretmenlerimize saygımızı ve sevgimizi hediyelerle ifade edebiliriz. 

Öğretmenler Günü hediye notu duygularımızı doğru bir şekilde ifade edebilmemiz açısından iyi bir fırsattır. Öğretmenlere duyduğumuz sevgiyi bu notlar ile ifade edebiliriz. Hediye kartı hazırlanırken, öğretmenlerin değerinden ve sizin duygularınızdan söz edilmelidir. Öğretmenlere verdikleri emek için teşekkür etmek ve minnet duygusunu nota geçirmek önemlidir. 

Sık Sorulan Sorular 

Öğretmenler günü hediye önerileri, merak edilen konular arasındadır. Bu özel günde nasıl bir hediye verileceğine dair sık sorulan sorular mevcuttur. Açıklanacak olursa;

1 - Öğretmene Alınacak En Güzel Hediye Nedir?

Özel günlerde veya yeni atanan öğretmenlere alınabilecek en güzel hediyeler; kalemler, kişiye özel tasarım kupalar, ajanda-kupa-kalem set modelleri örnek olarak gösterilebilir. 

2 - Öğretmenler Günü İçin Hangi Çiçek Alınır?

Bu özel günde öğretmenlerinize çiçek armağan ederek onları mutlu edebilirsiniz. Öğretmenler Günü’nde; sukulent, yasemin veya Atatürk çiçeği, orkide veya paşa kılıcı gibi çiçekleri armağan olarak verebilirsiniz.

3 - Erkek Öğretmene Ne Hediye Alınır?

Baskıyap.com sitesinde öğretmenler günü veya doğum günü hediyeleri olarak kişiye özel tasarlanan; anahtarlık, bardak altlığı, kalemler, ajanda ve defter gibi hediye seçenekleri vardır. Bu ürünleri hem doğum günü hediyesi hem de öğretmenler günü hediyesi olarak verebilirsiniz.

4 - Öğretmenler Günü Ne Hediye Alınabilir? 

Öğretmenler Günü’nde hediye olarak verebileceğiniz pek çok seçenek mevcuttur. Örnek verilecek olursa; kişiye özel kupa, kişiye özel çerçeveler, ajanda/defter, kalemler dahil kişiye özel anahtarlık gibi hediye seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca öğretmenlerinize verebileceğiniz birbirinden güzel daha pek çok ürün Baskıyap’ta sizleri bekliyor!


Posted In: Özel Günler

0 Yorumlar

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade