Kadınların En Çok Sevdiği Hediyeler Nelerdir?

7 ay önce A. Baspinar 4847
Kadınların En Çok Sevdiği Hediyeler Nelerdir?

Kadınların en çok sevdiği hediyeler seçilirken, her kadının ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda ve yaşına uygun tercihte bulunmanız önemlidir. Bunun yanında kişiye özel tasarım seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. 

Kadınlar, hediyenin maddi boyutundan çok ayrıntısını düşünürler. Bu nedenle kadınların en çok sevdiği hediyeler alınırken bu detayı aklınızdan çıkarmayın. Kadınların hem özel hem de sıradan günlerini kutlamak ve onları hatırlamak için birbirinden farkli hediye seçenekleri aşağıda yer almaktadır. 

İlgi ve İhtiyaçlara Göre Kadınların En Çok Sevdiği Hediyeler 

Bir kadını en çok mutlu edecek en güzel hediye fikirleri noktasında karar veremediyseniz doğru adrestesiniz. Aslında bu süreç hiç de zor değildir. Sadece düşünüldüğünü bilmek isteyen naif ve duygusal yapılı kadınlar için hediye seçerken en önemli detay, düşünülmüş hediyelerdir. 

Sevgililer gününden doğum gününe, evlilik yıldönümünden 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne varana kadar özel tasarım hediyelikler vardır. Hem bütçe dostu hem de manevi değeri oldukça yüksek olan kadınların en çok sevdiği hediyeler için aşağıya göz atınız. 

1 - Kadınların En Çok Sevdiği Hediyeler: Evli Bir Kadına Ne Hediye Alınır?

Kadınlar başta eşleri olmak üzere en sevdiklerinden ilgi görmek ister. Bunu da yılın belli dönemlerinde, en özel günlerde düşünüldüğünü bekleyerek gösterirler. Hediyenin boyutu veya pahalılığından ziyade düşünülerek hazırlanmış hediye olmasını isterler. Bu noktada hem bütçenizi yormayacak hem de kimsenin aklına gelmeyecek kadınların en çok sevdiği hediyeler şunlardır; 

 • Kişiye özel mutfak önlüğü 
 • Kişiye özel kalpli kupa
 • Kişiye özel ödül kupası
 • Kişiye özel çerçeve
 • Kişiye özel kendin boya tablosu
 • Kişiye özel yastık kupa 
 • Kar küresi 

2 - Bir Kadının Hayır Diyemeyeceği Hediyeler

Erkekler tarafından kadınları anlamak zor ve zahmetli iş gibi dursa da aslında kadınlar küçücük bir hediyeyle dahi mutlu olabilirler. Genelde genç kızlara daha eğlenceli, daha komik ve yaşlarına hitap eden, özel tasarım ürünlere göz atarsanız işinize oldukça yarayacaktır. Peki kadınların en çok sevdiği hediyeler kapsamında bir kızı etkileyecek hediyeler nelerdir

Hediye Çeşidi 

Özellikleri  

Kapşonlu Sweatshirt 

Hayalinizdeki tasarımı, sweatshirt üstüne yaptırabilirsiniz. 

Özellikle genç kızların en çok giydiği ürünlerden biri olup, hem de özel tasarım olunca, asla reddedilemeyecek kadınların en çok sevdiği hediyeler arasında yerini alır. 

Ayrıca birçok renk seçeneği de mevcuttur.

Hediyelik Kutu 

Dilediğiniz boyutlarda sağlam ve şık tasarımlı kaplı hediyelik kutular, içine sevdiğiniz kadının isteklerine uygun doldurulmuş hediyeler ile daha da anlamlı hale gelecektir. 

El işçiliği ve zarif dokusuyla kızların asla hayır diyemeyeceği hediyelerden biridir.

Kişiye Özel Takı 

Kişiye özel süblimasyon tekniği ile hazırlanan küpe ve kolyeler, hem uygun fiyatlı hem de sadece o kişiye has özellikleri içermektedir. 

Üzerine kız arkadaşınızın fotoğrafı ile orjinal ve dikkat çekici bu ürün sayesinde, kendi tarzını yansıtma şansını verebilirsiniz. 

Kişiye Özel Makyaj Aynası 

Özellikle genç kızların bir an olsun yanından ayırmadığı makyaj ürünlerini dikkatli kullanmaları için kadınların en çok sevdiği hediyeler grubundadır.  

Oldukça portatif olup aynı zamanda da işlevseldir. 

Üzerine kız arkadaşınızın resmini de eklettiğinizde asla geri çevirmeyecektir. 

Kişiye Özel Peluş Tavşan 

Kızların her şartta kabul edeceği kadınlarınen çok sevdiği hediyeler kategorisinde yer alır. 

Sağlığa zarar vermeyen dokusu ve yapısının yanında, oyuncak üstündeki tişörte adınızın da eklendiğini düşünürseniz red cevabı vermeniz imkansız hale gelir.

3 - Olgun Bir Bayana Ne Hediye Alınır? 

Kadın olmak tüm kadınların ortak yansıması olsa da yaşa ve isteklere göre kadınların en çok sevdiği hediyeler değişmektedir. Dolayısıyla yaş kriteri alınacak hediyenin şeklini ve türünü belirler. Bu noktada hem sevindirici hem de sıradışı hediye noktasında olgun kadınların en çok sevdiği hediyeler nelerdir? 

Hediye Çeşidi 

Özelliği  

Kişiye Özel Çanta 

Yaz aylarında rengarenk ve kişiye özel olarak tasarlanan ya isim ya da resim efektli çantalar ile mutluluğunuzu yansıtabilirsiniz. 

Ayrıca bu hediye kadınların en çok sevdiği hediyeler grubunda yer alır. 

Kişiye Özel Şemsiye 

Soğuk hava şartlarına karşı sığındığınız şemsiyenin sadece size özel olması ne kadar da dikkat çekici değil mi? 

Üzerinde isminizin ya da fotoğrafınızın olduğu şemsiye ile birlikte beraber yürümek; yağmurun soğuğundan ziyade, toprak kokusunun samimiyetini ruhunuzda hissettirecektir. 

Kişiye Özel Makyaj Çantası 

Kişiye özel tasarlanan bir makyaj çantanız olsun istemez misiniz? Sağlam yapısı ile belki de yıllarca makyaj tazelediğinizde her an sevdiğinizi anımsama fırsatı bulabilirsiniz. 

Kişiye Özel Çerçeve 

Beraber ya da sadece sevdiğiniz kadının olduğu bir fotoğraf ile yılların anılarını tek bir çerçevede toplamak, kadınların en çok sevdiği hediyeler arasında olabilir.   

Bu hediye ile her an özel hissettirecek sevgi ve mutluluklara imza atabilirsiniz.

Kişiye Özel Kendin Boya Portre

Bu portre boyadıkça altından çıkan sürpriz resim sayesinde, hem sıra dışı hem de kadınların en çok sevdiği hediyeler grubunda yer alabilir. 

Kişiye Özel Kupa 

Kahve ve çayın tadını her aldığınızda anıları, sevgiyi iliklerinize kadar hissetmenin yolunu arıyorsanız, bu tatlı ve sağlam kupalar işinize yarayacaktır.

4 - Kadınlara Unutulmayacak Manevi Hediyeler

Kadınlar, ayrıntıya takılan varlıklardır. Onun için yapılan ve tasarlanan el emeği ürünler, milyonlarca değeri bulunan hediyelerden daha anlamlıdır. Her an sevdiklerinizi yanınızda hissettiren ve yıllar geçse de aynı duyguyu veren bazı hediyeler vardır. Kırılsa da bozulsa da manevi değeri kaybolmayan hediyeler nelerdir? 

 • Kişiye özel karikatür biblo
 • Kişiye özel nostaljik radyo (Bluetooth Destekli Müzik Kutusu)
 • Kişiye özel kanvas tablo
 • Kişiye özel fotoğraflı puzzle 
 • Kişiye özel baskılı yastık
 • Kişiye özel pleksi masaüstü stand 
 • Seramik Ahşap Plaket
 • Kişiye özel plaka ve cam yazı seti 

Kadınların en çok sevdiği hediyeler başta olmak üzere sevdikleriniz için almak istediğiniz sıradışı ve orijinal hediye fikirleri için baskıyap.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Sevdiğiniz kadına hak ettiği değeri göstermekten çekinmeyin.

Sıkça Sorulan Sorular 

Kadınların en çok sevdiği hediyeler için fikir araştırması içindeyseniz yukarıdaki önerilerin yanında, aşağıdaki sorular üzerinden de destek alabilirsiniz.

1 - Özel Hediye Ne Olabilir?

Sevdiklerinize ne kadar değerli olduklarını göstermek için kadınların en çok sevdiği hediyeler başta olmak üzere çeşitli sürprizler yapabilirsiniz. Özel hediye kapsamında isim ve fotoğraflı hem uygun fiyatlı hem de değeri yüksek kupa, çerçeve, tablo, kalem, ajanda, takı, çakmak gibi ürünlere göz atabilirsiniz.

2 - Bir Kadını En Çok Hangi Hediye Mutlu Eder?

Bir kadını her şeyden önce ihtiyacına ve ilgisine en uygun, özel tasarım el emeği ve düşünülmüş hediyeler mutlu eder. Kadınlar karşıdaki kişinin kendini ne kadar tanıdığını bilmek ister. Kadınların en çok sevdiği hediyeler seçerken, bu kriterlere uygun seçeneklere göz atın. 

3 - Manevi Hediye Ne Demek?

Manevi hediye özel anlamlı, sadece hediyeyi vereceğiniz kişi ile sizin aranızda özel anıların paylaşıldığı, hikayesi olan hediyeliklerdir. Yani kısaca kadınların en çok sevdiği hediyeler, ömür boyu yıpransa da aynı duyguyu yaşatacak olan hediyelerdir.


Posted In: Hediye Fikirleri

0 Yorumlar

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade