Baskılı Hediye Kalem

Baskılı Hediye Kalem

Baskılı hediye kalem ile tanıtım faaliyetlerinizi renklendirirken aynı zamanda işlevsel bir promosyon kullanmak ister misiniz?

Potansiyel müşteriler, kazanılmış müşteriler, çalışanlar ve potansiyel çalışanlara kalem vermek firmanın adının elden ele gezmesi anlamına gelir. Günlük hayatta sıklıkla kalem kullanıldığı göz önüne alındığında, bir kişiye verilen firma baskılı hediye kalem sayesinde pek çok kişiye ulaşım sağlanır.

Hafif, işlevsel ve bütçe dostu olan bu ürün hedef kitlelere sunulabilecek yüksek performanslı bir üründür. Özellikle potansiyel müşterilere ya da potansiyel iş ortaklarına bir belge, katalog ya da evrak teslim edilmesi gerekiyor ise, baskılı kalemlerden birkaç tane bu dosyaya eklemek, logonuzla kişileri tanıştırma konusunda avantaj sağlayacaktır. 

Hangi sektörde iş sahası kurmuş olursanız olun, kalemler her zaman arz ve talep konusunda yüksek bir orana sahiptir. Kendi niş pazarınıza göre özelleştirilen promosyon ürünü arayışındaysanız baskılı hediye kalem seçeneği tam size göre olacaktır.

Baskiyap Baskılı Hediye Kalem ile Promosyon Faaliyetlerinizi Renklendirin

Hedef kitleye kaliteli ve iş görecek düzeyde bir kalem verildiğinde, insanlar firmayı zihinlerinde kalite ile ilişkilendirecektir. Bu kalemlerin en iyi faydası tek bir yerde kalmamalarıdır.

Gerek iş yerinde, gerek dışarıda gerek evde pek çok alanda kalem kullanılır. Yani elden ele gezer. Bu sayede nişinizi ve markanızı kitlelere duyurma konusunda kısa bir vadede başarı elde edersiniz.

Bir kişiye evrak yollarken üç kalem hediye ettiğinizi var sayalım. Bu kalemler yalnızca onda kalmayacak görüştüğü kişilere imza ya da yazı işleri için ödünç verecekler. Bu açıdan bakıldığında etkisinin ne kadar büyük olduğu aşikârdır.

Dokunmatik Özellikli Kalem Serisi

Sarı, turkuaz, siyah, lacivert, turuncu, pembe, yeşil ve fıstık yeşili renklerine sahiptir.

Telefon ve tabletlerin kullanımını kolaylaştıran ve özellikle masa başı iş sahalarında kullanımı eşsiz bir hediye olacaktır. Kalite ve prestij açısından oldukça pozitif katkı sağlayacaktır.

Kişiye Özel Slikon Kaplama Kalem Serisi

Mavi, turuncu, siyah, pembe, kırmızı renk seçeneklerine sahiptir. 14x1.5 cm olan boylarının yanı sıra cep boy seçeneği yani 11x0.8 cm ebatları da mevcuttur.

Telefon Tutuculu Metal Siyah Kalem

Son teknoloji ürünlerle uyum sağlayan ve metal gövdeye sahip olan bu kalem eşsiz bir işleve sahiptir. Rahatlık ve konfor açısından sıkça tercih edilir.

Siz de baskılı hediye kalem ile promosyon çalışmalarınıza renk katmak ve işlevsel bir hediye sunmak istiyorsanız baskiyap.com ürünlerini inceleyerek hızlı ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade