• A4 Broşür Yeni

A4 Broşür

Ebat: A4 Broşür (210x300mm)
Model: A4BRSR

45,00 ₺ kdv dahil

100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

En geç 1 iş gününde kargoda

Ne Zaman Kargolanır !

Belirtilen kargo tarihi, hızlı gönderim seçeneği için aynı gün saat 14:30'a kadar, diğer seçenekler için ise ertesi iş günü saat 14:30'a kadar tarafınızdan baskı onayı verilmesi halinde geçerli olacak tarihdir.

Adet Fiyat (KDV dahil)
1 - 50 adet arası 0,90 ₺ adet/fiyat
50 - 100 adet arası 0,80 ₺ adet/fiyat
100 - 250 adet arası 0,74 ₺ adet/fiyat
250 - 500 adet arası 0,66 ₺ adet/fiyat
500 - 1000 adet arası 0,64 ₺ adet/fiyat

A4 Broşür Baskı Hakkında

Markanızı, pazarlama alanındaki reklam ve tanıtım çalışmalarınızı yürütmek için broşür baskı eski ve çok kullanılan yöntemlerden biridir. A4 Broşür, reklamcılıkta en yaygın ve sık kullanılan renkli tanıtım kitapçığıdır. Tek ve iki kırımlı olabilir. Broşür örnekleri genellikle kısa açıklama yazıları ve dikkat çekici görsellerle birlikte firmanın veya hizmetin açıklamaları, kampanyaları, iletişim bilgileri bulunur. İster hazır tasarımlarımızdan isterseniz kendi broşürünüzü tasarlayarak hikayelerinizi anlatabilirsiniz. Online tasarla broşürlerimizle şirketinizi, markanızı ve yapmak istediklerinizi kolayca anlatabilirsiniz. Farklı kağıt gramajları ve dokularıyla size en uygun seçeneği bularak mesajınızı doğru aktarabilirsiniz. Broşür tasarımınızı uygun formatta hazırladıktan sonra, baskiyap.com üzerinden bize ilettiğiniz en kısa sürede siparişiniz size teslim edilmiş olacaktır.

 

A4 Broşür hazırlarken dikkat edilmesi gerekenler:

Bir güçlü ana mesaj belirleyin.

İşaretli maddeler kullanarak önemli bilgileri girin.

Bütün hizmetleriniz için bir menü yaratın.

Sosyal medya hesaplarınızı, logonuzu ve iletişim bilgilerinizi girmeyi unutmayın.

 

Profesyonel bir A4 Broşür hazırlarken dikkat edilmesi gerekenler:

Popüler bir tercih olan parlak kuşe kağıt kullanın.

2-3 çeşit fonttan fazlasını kullanmayın.

Kaliteli, çözünürlüğü iyi olan görseller kullanın.

Ana mesajınızı kısa ve net tutup, yan başlıklarla hikayenizi güçlendirin.

Renklerde çok parlak ve canlı kullanım, içeriğin okunmasını zorlaştırabilir. Bu yüzden birbirleriyle uyumlu renkler tercih edin.

 

Broşür fiyatları hangi özelliklere göre değişir?

Broşür boyutu belirlerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, iletmek istediğiniz mesajın net bir dilde yazılması, kısa ve anlaşılır olmasıdır. Broşür tasarlarken hikayenlzin içeriği broşürünüzün ideal boyutunu belirleyecektir. A3 broşür (420x297mm), A4 broşür (297x210mm), A5 broşür (210x148.5mm) olarak üç farklı ebatta broşür örnekleri hazırlanır.

 

Ödeme Seçenekleri ve İade Süreçleri

Baskıyap ile vereceğiniz siparişlerde hem kredi/banka kartı ile hem de havale ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Site genelinde kartınız ile yapacağınız ödeme işlemlerinde kart bilgileriniz gelişmiş teknolojilerle korunur ve ödeme işlemlerinin güvenle yapılması sağlanır. Site üzerinde yaptığınız işlemler Rapid SSL 2048 bit teknolojisi ile şifrelenerek dışarıdan gelebilecek olan müdahalelere karşı korunur. Ayrıca site içerisinde paylaşacağınız her bilgi KVKK (Kişisel Verileri Koruma Kanunu) kapsamında özenle korunur.

Sipariş İptali

İnternet Sitemizde sunulan ürünlerden sipariş edebilmek için üye olmanız ve siparişinizi belirledikten sonra tasarım dosyalarınızı, PDF, PSD veya AI formatlarında yüklemeniz gerekmektedir. Gönderdiğiniz dosya baskıya tamamiyle uygun ise ürünleriniz direkt olarak baskıya gönderilecek veya baskı öncesi grafik ekibimiz tarafından küçük değişiklikler yapılarak baskıya hazır hale getirildiyse sisteme kayıtlı olan e-posta adresinize bir onay e-postası gönderilecektir. Bu onay e-postası tarafınıza ulaşmadan veya ürünleriniz baskıya gitmeden önce siparişinizi herhangi bir tazminat ödemeksizin iptal edebilirsiniz. Bunun için talebinizi info@baskiyap.com adresine e-posta ile veya internet sitesinde belirtilen 'Müşteri Hizmetleri' telefon numarası (0850 455 11 55) ile tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Siparişin bu şekilde iptali durumunda, siparişinize ilişkin yaptığınız ödemenin iadesi, iptal talebinin tarafımıza ulaşmasından itibaren 10 gün içinde, ödeme yönteminize bağlı olarak kredi kartınıza veya banka hesabınıza aktarılacaktır.

Onaya ilişkin e-postanın tarafınıza gönderilmesinden sonra ve/veya gönderdiğiniz dosyanın baskıya alınmasından sonra siparişin iptali ve ödeme iadesi imkanı bulunmamaktadır.

İade Koşulları

Baskılı Ürünler haricindeki siparişlerinizi, siparişinizin tarafınıza tesliminden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Tarafınızca gönderilen dosyaya uygun olarak basılmış Baskılı Ürünler’de ise iade imkanı bulunmamaktadır. Bununla birlikte, bu ürünlerde yalnızca tarafımızdan kaynaklanan bir sorunun doğması halinde, ilgili ürün talebiniz ve değerlendirmemiz üzerine tekrar baskıya alınacak ve değişiklik talebinin kabulünde belirtilen sürede teslim edilecektir.

Ürünlerin bizden kaynaklanan bir sebeple tekrar baskıya alınması halinde, ürünün tarafınızca onay verildiği şekilde tekraren baskıya alınacağını ve bu kapsamda gönderdiğiniz belgede düzeltme yapılmayacağını da ayrıca belirtmek isteriz.

Kullanılmış ve hasar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilememektedir.

Hazır şablonlarımız üzerinden tasarladığınız ya da yüklediğiniz tasarımlardaki kullanıcı kaynaklı sorunlardan tarafımız sorumlu değildir. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için sipariş vermeden önce tasarımlarınızı kontrol ediniz. Bu sebeple iade edilmek istenen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade İşlemleri

İade işleminin yapılabilmesi için Müşteri İlişkileri’ne ulaşarak iade talebinizi belirtmeniz yeterlidir. e-fatura mükellefi müşterilerimizin iade faturası kesmesi gerekmektedir.

Ürünün yukarıda belirtilen İade Koşulları’na uygunluğu Kalite Yönetim Departmanımız tarafından kontrol edilip iadeye uygun bulunması ve iade onayı verilmesini takiben 10 gün içinde, siparişinize ilişkin yaptığınız ödemenin iadesi, ödeme yönteminize bağlı olarak kredi kartınıza veya banka hesabınıza aktarılacaktır. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda veya banka hesabınızda görmeniz birkaç gün sürebilir. Belirtilen iade süreci sadece hesabınızın bulunduğu bankaya bağlıdır ve bu kapsamda tarafımızın süreçle ilgili herhangi bir hak veya yetkisi bulunmamaktadır.

Kalite Yönetim Departmanımız tarafından yapılan değerlendirme sonucunda iade talebinizin İade Koşulları’na uygun olmadığı belirlenip bu sebeple iade onayı verilmezse iade talebiyle gönderdiğiniz ürün 10 gün içinde karşı ödemeli olarak internet sitemizde kayıtlı olan adresinize yeniden gönderilecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

İlgili Ürünler

broşür brochure broşür nedir broşür baskı broşür örnekleri broşür hazırlama broşür boyutları broşür fiyatları broşür çeşitleri
Ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Hesabım

Zamanında Teslimat

Güvenli ödeme

Güvenli Alışveriş

Kolay iade

Kolay İade